Word ook financieel supporter

Sportvereniging “Helenaveen” is een voetbalclub met 120 leden. Door verder gaande privatisering en stijgende exploitatiekosten (onderhoud velden en kleedlokalen, gekwalificeerde trainers etc. etc.) is sponsoring erg belangrijk voor onze club.

En ook voor uw bedrijf kan dit belangrijk zijn. Sponsoring zorgt voor betere naamsbekendheid voor uw bedrijf en bovendien maakt u Voetbal voor jong en oud in Helenaveen mogelijk. Omdat wij met name de contributie van onze jongste jeugd graag tot een minimum beperken bieden wij u de mogelijkheid om de vereniging te sponsoren.

Dit kan middels reclameborden langs het hoofdveld, als teamsponsor of middels de “Club van 50”. Een combinatie is natuurlijk ook mogelijk.

Informeer bij onze sponsorcoördinator naar de mogelijkheden; Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..