De Club van 50 is een groep mensen die de vereniging extra steunen door ieder jaar € 50,- te doneren aan de Club van 50. Dit geld wordt vervolgens besteed aan een goed doel binnen de vereniging. De leden van de Club van 50 staan vermeld op het Club-van-50-bord in de sportkantine.

Inschrijfformulier Club van 50

• Jan Bakker Sr
• Jan Bakker Jr
• Wim Bakker 
• Frans Brouwers Sr 
• Greetje v Cauwenberghe 
• Joep v Cauwenberghe 
• Helenaveen 1 
• Helenaveen 2 
• Helenaveen 3
• Hans&Marjo 
• Hans Janssen Beringe
• Ben Jonker
• Wil en Maria Jonker
• Kantinebeheer S&S 
• CV de Peelpluimen 
• Fam Pennix van Lankveld 
• Rowitrans 
• Fam v Teeffelen-Hermans 
• Tricho Kapsalon 
• Gerrit van der Werf jzn 
• Jo van der Werf 
• Fam W vd Werf 
• Hoeve Willem III ijs
­

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.”