Wist u dat....

  • SV Helenaveen/Griendtsveen qua jeugdleden groeit, op dit moment tellen wij zelfs 54 jeugdleden;
  • SV Helenaveen/Griendtsveen volgend seizoen voor het eerst in jaren weer met een jeugdelftal (JO-13) op een "groot veld" gaat spelen;
  • SV Helenaveen/Griendtsveen volgend jaar met maar liefst 6 jeugdteams gaat spelen;
  • SV Helenaveen/Griendtsveen volgend seizoen wil starten met een volledig meisjesteam (JO-10)
  • SV Helenaveen/Griendtsveen op zaterdag 28 mei een klusdag op ons prachtige sportpark organiseert in het kader van NL Doet van het oranjefonds;
  • SV Helenaveen/Griendtsveen op zoek is naar leiders/trainers m/v die op dinsdag en/of donderdag van 18.30 tot 19.30 ons willen komen helpen bij de trainingen en/of op zaterdag een van de teams willen begeleiden. Heb je interesse stuur een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en wij nemen contact met je op.

SV Helenaveen/Griendtsveen - SAMEN VERDER

­

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.”