Gistermiddag en deze ochtend zijn de basisschoolleerlingen van Helenaveen en Griendtsveen aan de slag gegaan met de ochtendgymnastiek van SV Helenaveen-Griendtsveen. Dit ter voorbereiding van de opstart van de jeugdtrainingen volgende week.

Op 26 januari beginnen de trainingen weer om 18:30u.

Heb je vragen of wil je mee trainen? Neem dan even contact op met onze jeugdcoordinator Marieke Ottenheim: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

­

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.”