Het bestuur van SV Helenaveen-Griendtsveen nodigt al haar leden hierbij uit voor de Algemene Jaarvergadering die gehouden zal worden op donderdag 19 september om 21.15 uur in de kantine van De Stikker.
De agenda:

1. Opening
2. Notulen van de vorige jaarvergadering d.d. 26 oktober 2017.
Deze liggen 2 uur voor aanvang van de jaarvergadering voor iedereen in de kantine ter inzage.
3. Jaarverslag 2017-2018
4. Financieel verslag 2017-2018
5. Vaststellen contributie
6. Verkiezing kascommissie
7. Mededelingen
8. Bestuur
9. Rondvraag
10. Sluiting

Wij hopen jullie allen op deze vergadering te mogen begroeten.

­

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.”