Gezocht jeugd leiders/trainers

Gepubliceerd: zaterdag 16 maart 2019 Geschreven door Webmaster

Omdat het zo goed gaat met de jeugdafdeling zijn wij op zoek naar leiders/trainers voor de JO8 en JO10. He je interesse om samen met ervaren leiders en trainers te werken aan het jeugdvoetbal van SV Helenaveen Griendtsveen neem dan contact op met de jeugdcoördinator, Marieke Ottenheim, of spreek iemand van ons aan op een van training. De jeugd traint elke dinsdag en donderdag van 18.30 tot 19.30 uur.

Wij maken op deze website gebruik van cookies. Een cookie is een eenvoudig klein bestandje dat met pagina’s van deze website wordt meegestuurd en door uw browser op uw harde schrijf van uw computer wordt opgeslagen. De daarin opgeslagen informatie kan bij een volgend bezoek weer naar onze servers teruggestuurd worden.”